Püskül Detaylar

Gördüğümüze göre bu moda geçmeyecek gibi. Kıyafetlere hareketlilik katmak amacıyla son zamanlarda sıkça kullanılan püskül detaylar şimdi de takılarda. Ayrıca püskül detayların zenginliği ve yaşam enerjisini yansıttığını da belirtmeden geçemeyeceğiz.

Yazımızın sonuna yaklaşmışken aramızda takı takmayan kızlarımız varsa onlara da takıların büyüsü hakkında birkaç ipucu verelim. Sizin için takı takmak çok fazla bir ihtiyaç olarak görünmeyebilir ancak stilinizi tamamlayacak birkaç aksesuarın sizi ne kadar değiştirdiğini, bu ufak dokunuşların öncesi ve sonrası arasında ne kadar fark yarattığını söylememiz gerek. Bazı takılar var ki, insanların gözünün rengini ortaya çıkarıyor, bazıları ise tasarımları ile ben buradayım demenizi sağlıyor. Kısacası, takı da bir nevi makyaj diyebiliriz.

2019 yılı aksesuar modasına kısa ama öz bir şekilde değindik. Fikir ve ilham önerisi olması için de sizin için en beğendiğimiz aksesuar kombinlerini seçtik. Ayrıca eldori.com’dan seçtiğimiz ürünlere de göz atarak biraz daha fikir edinebilirsiniz, buraya tıklamanız yeterli.😉

Hepinize bol aksesuarlı, enerji dolu günler dileriz. Hep mutlu olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir